10.6.10

Mustard Pimp - Rock Paper Scissors EP

Pôvodom francúzska, no momentálne už skôr americká dvojica Mustard Pimp má za pomerne krátku dobu existencie na svojom konte už úctyhodné množstvo trackov a 25 mixtape-ov - pričom všetky dokopy dosiahli cez 150 tisíc stiahnutí. Slušné číslo, nie?

Títo blázniví elektro producenti sú známi predovšetkým pre divoké tracky a remixy, v ktorých uhladenosť, predvídateľnosť alebo nejaká harmonickosť uvoľňujú priestor pre choré melódie, zábavné experimenty a intenzívny tanečný zážitok. Je veľmi sympatické sledovať, ako sa za poslednú dobu ich produkcia posúva stále na vyššiu úroveň a z pôvodne nehrateľných šialeností sa stávajú solídne klubové tracky so značkovým (c) Mustard Pimp zvukom.

15. júna im na vychytenom americkom elektro vydavateľstve Dim Mak vychádza ďalšie EP nazvané 'Rock Paper Scissors' s tromi rovnomennými skladbami, z ktorých 'Paper' asi najviac zaujal moje uši.


Ak ich autorské tracky na vás pôsobia trocha monotónne a príliš klubovo, tak si určite vypočujte nejaké remixy z dielne Mustard Pimp. Snáď ešte lepší ako tracky z chystaného EP je zatiaľ ich posledný remix pre 'The Willowz'.
The Willowz - I Know (Mustard Pimp Remix) by mustard pimp

A pokiaľ ste prežili smršť v Subclube na poslednom Hochspannung-u tak vám pravdepodobne neunikol ani ich ďalší remix pre 'Kylesa', ktorý bol jedným z otváracích trackov môjho setu.
Kylesa - Scapegoat (Mustard Pimp Remix) by mustard pimp

Ak ste práve zistili, že vás Mustard Pimp baví, tak rozhodne preskúmajte aj ich SoundCloud účet - majú tam asi všetky skladby, ktoré kedy spravili + drvivá väčšina z nich je aj na voľné stiahnutie.

0 comments:

Post a Comment