31.7.11

Shake Your Ass Records Vás pozýva remixovať Sawgood-a

Znamená pre Vás leto kopec voľného času a venujete sa produkcii / remixom? Máme pre Vás odporúčanie na súťaž o naj remix pre taliansky label Shake Your Ass Records.

Sawgood - Not so funny (REMIX CONTEST) by Sawgood

Ako sa zúčastniť?

  1. Stiahnite si balíček stemov: http://www.sendspace.com/file/avfbk8

  2. Remixujte skladbu Sawgood – Not so Funny

  3. Uploadnite svoj výtvor do soundcloud skupiny http://soundcloud.com/groups/sawgood-remix-contest do 28. Augusta

  4. Spropagujte svoj remix na facebooku, twittri ...


Ako je zrejmé z návodu, zaváži aj to, ako si svoj remix spropagujete. Na posúdenie k odbornej porote sa totiž dostanú iba tie najpočúvanejšie. Aby to však voči menej marketingovo zdatným remixérom nebolo až tak nefér, Sawgood si vyhradzuje právo posunúť k porote aj jeden / dva remixy osobnej preferencie.

Spomenul som porotu. Tú budú tvoriť ľudia z labelov Shake Your Ass Records, WKA a The Wildcats; zástupcovia médií BF2D a Oh My God It's Techno Music; Stereoheroes, The Toxic Avenger a Gigi Barocco.

Aj napriek tomu, že všetci na tieto contesty celkom určite chodíme iba kvôli hudbe, pre víťazov sú pripravené aj ceny. Autor(i) víťazného remixu získajú okrem účasti na release a promo balíčka OMGITM aj možnosť zahrať si na Shake Your Ass Party. (Aby sme sa vyhli zbytočným nedorozumeniam, o preplatení cestovných a ubytovacích nákladov sa v propozíciách nič nepíše.)

Za prvé dni bolo pridaných 27 remixov, čo nie je nízke číslo – súťaž má svoju atraktivitu. Ak sa hodláte zapojiť, určite nám dajte vedieť – s Vašimi zaujimavými remixami sa veľmi radi podelíme s komunitou čitateľov magazínu. Veľa šťastia!

0 comments:

Post a Comment