13.11.11

Dead Horse Special : DJ Tuco (UK)

Novembrové vydanie akcie Dead Horse bude po niekoľkých mesiacoch znova pod taktovkou zahraničného hosťa a nebude ním nikto iný ako anglický dj a producent - TUCO!

DJ Tuco sa narodil v Readingu no posledných pár rokov žije v Prahe. Na rováši má toho naozaj dosť - spoluvlastní vydavateľstvo Meanbucket, ktoré ako jedno z mála na území Českej a Slovenskej Republiky dáva priestor aj novým štýlom a neznámym menám, sám aktívne produkuje, organizuje párty a je nepochybne aj hudobným pionierom - ako jeden z prvých (ak nie vôbec prvý) začal na našom území hrávať a produkovať juke. Bez akéhokoľvek prehánania sa dá povedať, že takú selekciu a mixy ako má DJ Tuco tu nemá nikto iný a preto sme sa rozhodli, že jeho eklektický výber na našej párty nesmie chýbať.

Ako inak, nebol by to Dead Horse, keby chýbali rezidenti Bad Mojo (Splash.sk) a Michael Priest (Hochspannung!). Už štandardne začnú a uzatvoria túto párty zmesou bass music, uk funky, dubstepu, bassline-u, fidgetu a elektra. Vidíme sa v piatok 25. novembra na Dead Horse s hviezdičkou!Dead Horse Special
| fb event
25.11.2011, Radosť Music Bar, Bratislava

DJs: DJ Tuco (Meanbucket / UK)
Bad Mojo
(Splash! / SK)
Michael Priest (Hochspannug! / SK)

0 comments:

Post a Comment