13.3.12

SplashMix 014 : Dryman

Štrnásty SplashMix dostal na starosť český dj a producent Dryman. Načasovanie ani nemohlo byť lepšie - je to len chvíľa, čo má vonku debutový album 'Meeting minutes' a len pred pár dňami bolo ohlásené jeho prvé Bratislavské hranie na párty Hochspannung!
Dryman-ov zvuk sa pohybuje na hranici grime, uk funky a garage a to presne odzrkadľuje aj set pre Splash. Energický mix dáva tušiť, že na parkete musí Dryman-ove hranie spôsobovať poriadnu smršť, tak si ho určite nenechajte pri najbližšej príležitosti ujsť!Ahoj! Mohol by si sa čitateľom Splash!-u predstaviť?
Čau, jsem multižánrový producent a tvořím pod jménem Dryman / Drymansound. Pocházím z Mělníka a hudbu skládám od roku 1999. Vydávám na labelech Archetyp//A51, Meanbucket, Bigg Boss, Hypno 808, Owntempo, Lamat, Late Harvest a dalších…. Jsem členem hnutí Archetyp//A51, seskupení Dubsteblog djs a Pattern music crew. V mojí produkci i setech můžeš slyšet vlivy bass music, ukfunky, garage, 2step, dubstep, triphop, dnb i experimentální elektroniky.

Akým spôsobom si vyberal sklaby pre tvoj SplashMix?
Je to v podstatě moje aktuální selekce, kterou můžete slyšet při mých dj setech. Z části moje vlastní tracky, z části novinky + klasiky a pár remixů. Snažím se dát posluchačům vždy něco nového a jsem rád, že za mnou nechodí lidi, abych hrál to nebo to, ale spíš chtějí názvy tracků co jsem hrál. ))

Pred nedávnom si vydal album 'Meeting Minutes'. Ako si spokojný s ohlasmi?
Meeting Minutes je konečně venku a ohlasy jsou hodně kladné. Mám spousty feedbacků od producentů, djs i fanoušků. Nyní probíhají rozhovory pro rádia a tisková zpráva pomalu okupuje web. Tracky z alba můžeš slyšet i na legendárním UK rádiu Rinse.FM.

Prezraď nám prosím, na čo ešte sa od teba môžeme v nabližšej budúcnosti tešiť?
Nejdříve to bude singl Dryman – Junkie Riddim na Meanbucket labelu s remixy od Berlínsko/Pražského Tvykse, Side9000, Ophexe (Litva) a hlavně od DJ Jana Rush, která je jednou z nejoriginálnějších juke/footwork producentů, kteří vydávali tracky na legendárním labelu Dance Mania (Chicago) v devadesátých letech. Nyní je zpět s novým materiálem. Junkie Riddim bude vycházet začátkem dubna.
Připravené je také instrumentální EP pro Archetyp//A51, kde budou instra, o které mi lidi nejvíc psali. Skoro hotové je i vyklidněnější EP se Slovenským producentem Keoszem. Brzy bude vycházet remix, který jsem dělal pro Anse na jeho nové album. V plánu jsou nové hodně zajímavé spolupráce a natáčení klipů.Tracklist :
01. Drymansound feat. Hugo Toxxx – Hypnotic Bauch
02. Hannah Wants - What I Want
03. Drymansound feat. Smack - Devasta
04. JJ & DD - Let Me Clear
05. The Whiteboys - MadMan V.I.P (rough)
06. R1 Ryders - Hydraulic
07. Crazy Cousinz - Bongo Jam (L-Vis 1990 & Bok Bok refix)
08. Blackwax – Surface
09. Dj Cra$y - I Need You (Breach Mix)
10. HeavyFeet - Here We Go Again
11. Mele - Whats The 411
12. Dryman - Junkie Riddim (Ophex Remix)
13. Bad Mojo - Burn Slow

Dryman | soundcloud | facebook

0 comments:

Post a Comment