9.5.12

SplashMix 015 : Michael Priest

 
Meno Michael Priest sa na Splash!-i objavuje pomerne často - najmä v spojitosti s párty Hochspannung!, ale aj s akciou Dead Horse, alebo novou The Collective. Aktuálnosť jeho setov ocenili okrem iných aj na pražskej Vibrátor párty, alebo piešťanskom Grape festivale, čo už samo o sebe by mohlo stačiť na to aby ste zbystrili pozornosť. Michalova vždy veľmi súčasná selekcia presne vystihuje esenciu toto, čo má SplashMix predstavovať a preto pätnástka bola jasná voľba. Pustite si jeho najnovší mix - ako vždy plný zvláštnych zvukov a hlbokých basov - zatiaľ čo Michal odhalí o sebe niečo viac v nasledujúcom rozhovore.


Ahoj Michal! Aj keď som presvedčený, že pravidelní čitatelia Splash!-u ťa veľmi dobre poznajú, neodpustím si túto už tradičnú úvodnú otázku - mohol by si sa predstaviť?
Ahojte, volám sa Michal a ako DJ fungujem pod menom Michael Priest. Som promotér párty Hochspannung! a DJingu sa venujem približne 4 roky.

Akým spôsobom si namiešal a vyberal skladby pre tvoj SplashMix?
Skladby som vyberal absolútne intuitívne. Snažil som sa priblížiť zvuk, ktorý ma aktuálne najviac baví so zámerom predstaviť skôr novinky (hoci obsahuje aj staršie tracky). V setoch preferujem rozmanitosť a akýsi priebeh - to som sa snažill docieliť aj tým mojím.  Zvukovo by som to popísal asi "weird sounds meet house & techno with ghetto flavor". Miešal som systémom, ktorému som verný a teda controller + môj mac. Je to set na počúvanie aj do tanca.

Okrem dj-ingu si na hudobnej scéne známy aj ako agilný promotér. Ako si sa k tomu dostal? Čo chystáš v najbližšej budúcnosti?
Agilnosť prenechám ostatným, vyhýbam sa zbytočnej kvantite. K promotérstvu som sa dostal prirodzene. Určitý typ párty mi v Bratislave chýbal, tak sme sa rozhodli, že si ju spravíme sami. Hudobne sa párty stále vyvíja a tento rok oslávi už svoje štvrté narodeniny. Najbližšiu budúcnosť nechám v tajnosti, ale niečo menšie sa chystá na leto a pevne verím, že niečo väčšie na jeseň. Každopádne Hochspannung! párty pokračuje a pevne verím, že je stále lepšia a zaujímavejšia. Je skvelý pocit prijímať maily od zahraničných agentov s tým, že počuli len samé dobré referencie na Hochspannung! párty. Dobre sa postarať o hostí - to je základ!
 


Tracklist :
01. B-Ju - Celebro (Roma Remix)
02. Visionist - Mr. 67
03. MarceauxMarceaux - Platinum Plus
04. Daily - Kick Some
05. Kepikei - Roll Call
06. Ayarcana - What You Got
07. Kodiak - Spreo Superbus (Girl Unit Remix)
08. Matthias Zimmermann - George (Noob Remix)
09. Maelstrom - Breeding
10. Spank Rock feat. Big Freedia - Nasty (Addison Groove Remix)
11. Kalbata - Freetown
12. Kry Wolf - Black and Blue
13. TPHCN & Peaches - Walk The Night (Allmostt Remix)
14. Manaré - Silk
15. Shadow Child - Rustie Chip
16. Mendoza - Blush
17. Polkadot - Southbank
18. Lung & Maxx Roach - Booty Call
19. Fiordmoss - Paris versus Sarajevo (Tvyks 'So… Oh!' Remix)
20. Sinjin Hawke & Lucid - Fizzy Drink
21. Roma - Mardon Branlo
22. Walter Ego - Level I'm On (feat. Rawkid - TImbah Level 999 Remix)

Michael Priest | soundcloud | facebook

0 comments:

Post a Comment