30.3.10

Pártykalendár : Apríl 2010

Kontrolný pohľad z okna naozaj potvrdzuje to, čo sme už chvíľu tušili. Je tu jar. Teplé a menej vražedné počasie. No a v prvom rade to znamená APRÍL! A aby ste ani v apríli neblúdili ako slepé kuriatka a nehľadali dobré párty tam kde nie sú, pripravili sme pre vás opäť štedrý pártykalendár.

01.04.2010 • BA / Radosť Hneď prvý štvrtkový večer na seba prevzal úlohu piatkového, keďže na druhý deň štartujú veselé sviatky oblievania. Na tento večer pripadla aj špeciálna edícia akcie Chunk Foo (s krycím názvom Chungle-Sample) a špeciálna hneď z dvoch dôvodov - 1. po dlhšej dobe zavíta na slovensko DJ Fedor a 2. Radosť zaplnia všeliaké zvieratá z džungle. Keď neveríte tak klikajte sem.


02.04.2010 • BA / Nu Spirit Club Na veľký piatok sa hlási o pozornosť párty djov známych najmä z akcie SubUrb. Ricky Fitz a Bobsan skúšajú ako sa hrá v Nu Spirit Clube. Ich nová rezidnetná noc má názov JokeBox.


03.04.2010 • KE / Tabačka Košická Električka už pekne sedí na koľajniciach a tentokrát jej k nerušenej jazde dopomôže Que z Chunk Foo Fighters. Košičania, zaznačte si sobotný večer do svojich kalendárikov.


09.04.2010 • BA / Subclub Apríl je ten šťastný mesiac, keď k nám opäť zavíta vlajková loď slovenských elektro-parties. Áno, je tu opäť Hochspannung. Už štandardne v piatok a už štandardne s nadupaným zahraničným lineupom : live zahrajú českí Midi Lidi a ako hlavná hviezda večera sa predstaví švédsko-anglický Peo De Pitte. K tomu pridajte pražského DJa Felixa a dvojicu Chunk Foo Fighters a je jasné, že nás čaká nezabudnuteľná párty.


15.04.2010 • BA / Subclub Periódu tento mesiac dostala aj párty SubUrb s rezidentnou trojkou Vili:am, Ricky Fitz a Bobsan. Diera jednoducho volá aj vo štvrtok.


23.04.2010 • BA / Radosť Ku koncu mesiaca sa Električka nevyhne ani Bratislave. Rezidenti Vili:am a Hans neostávajú nič dlžní ani Bratislavskému publiku.


24.04.2010 • BUD / Merlin Kollektiva párties v Budapešti si už dlho držia vysokú kvalitu a ani apríl nie je výnimkou. Pozvánku vystúpiť tentokrát prijali Mightyfools a Dem Slackers. Veru silný lineup a nie až tak ďaleko. Budapešť pokúša !


25.04.2010 • BA / Cvernovka Do nášho pártykalendára sa predrala aj multižínrová akcia s názvom Menju. Naservírovaných dostanete Chunk Foo Fighters, koncert Nourish My Fame + wokrshopy + študentské filmy + výstavy ... Znie to ako celkom chutné menu.

P.S. ôsmeho mája si nič neplánujte. V Nitre to bude rezonovať !!!


O tohtomesačné navnadzovacie video sa postaral Boys Noize v Belgicku. Remix jeho tracku Kontakt Me od Rynecologist rozpútal hotové peklo!


P.S.2. Ak viete o párty, ktorá nie je v našom kalendári a mala by tu podľa vás byť napíšte na : splash@splash.sk


0 comments:

Post a Comment