30.5.10

Pártykalendár : Jún 2010

Je tu jún a s ním aj príjemné teplé počasie (aj keď to možno v tejto chvíli tak nevyzerá ;) a to jednoducho človeka láka z nory von. Cítiť, že leto tu bude čo nevidieť. Môžno práve preto sa dobrý sprievodca po svete párty zíde tento mesiac viac ako inokedy.


05.06.2010 • BA / Subclub S júnovým vydaním sa ako prvá hlási bratislavská stálica Hochspannung. Tentoraz nás čaká kvalitný čisto česko-slovenský lineup - naživo zahrá kapela Kazety a s audiovizuálnou live show sa predstavia 1A2V1. DJ set odohrá splashovský Bad Mojo a samozrejme nebudú chýbať ani rezidenti Chunk Foo Fighters. Párty Hochspannung! si už za šesť dielov vybudovala reputáciu akcie, na ktorej jednoducho nesmiete chýbať a my vám dobre radíme - neoplatí sa zmeškať ani siedmy diel!


12.06.2010 • KE / Tabačka Električka pokračuje v jazde naprieč Košicami a vo veľký volebný deň sa zvonenie električky ozýva opäť. Minulomesačná rošáda v lineupe sa ukázala ako celkom funkčná a preto aj júnová zostava obsahuje tie isté mená. Nie je nič lepšie na skľudnenie rozburácaných nervov než dobrá hudba a Vili:am spolu s djmi Spankom a Myes Hole vám ju bez pochýb naservírujú.

18.06.2010 • BA / Radosť Bratislavský vozeň Električky taktiež na tohtomesačnej jazde trocha upravil strojvedúcich a zamiešal klasické zoskupenie. Rezident Hans tentoraz prizval djov Tasuna a Barbie Idijot-a, takže predpokladáme väčší záber nu-disca a inteligentejších no stále tanečných elektronických žánrov.


10. - 12.06.2010 • BRN / Zbrojovka Na splashi máme radi párty s dobrou myšlienkou a zaujímavým lineupom. A presne takou je Burning Beats factory party. Konceptom tohto festivalu je spojiť hudbu a (mladé) umenie v neobvyklom kontexte. Prakticky to znamená tri dni v jednej hale brnenskej zbrojovky nabité live vystúpeniami, dj setmi, módnymi prehliadkami, výstavami, multimediálnymi inštaláciami... Chunk Foo, Fedor, Felix, Dmitry... kompletný line-up a ďalšie informácie nájdete tu.


19.06.2010 • PHA / Roxy Rozhlasová párty Vibrátor má už aj svoju fyzickú podobu. Po headlinerovi prvej časti, ktorým nebol nikto iný ako elektro čarodejník Zombie Nation je tu druhý diel s nemenej zvučným headlinerom. Tentokrát sa predstaví propagátor crack housu a autor hitu Wile Out - DJ Zinc. Okrem neho zahrá samozrejme aj rezidentný dj Tvyks a jeho ďalší hostia. Ak to náhodou do Prahy nestíhate, tak si Zinca môžete vypočuť napríklad na trenčianskej Pohode.


24.06.2010 • BA / Radosť Na Chunk Foo Fighters v poslednej dobe nešetríme chválou a v podstate sa ani nedá inak. Ich vystúpenia plné energickej šou, tanečných kreácií a "chorej" hudby (v dobrom slova zmysle) naberajú na kvalite a tomu vždy zodpovedá aj nálada a atmosféra v klube. Ak máte (tentoraz netradične) vo štvrtok večer čas, tak sa do Radosti oplatí zablúdiť!


A keď už sme toho Zinca spomínali, jeho Wile Out (mimochodom ešte bez vokálu nazývaný Blunt Edge) naozaj stojí za pripomenutie.


P.S. Ak viete o párty, ktorá nie je v našom kalendári a mala by tu podľa vás byť napíšte na: splash@splash.sk

0 comments:

Post a Comment