11.10.10

Basserk : šesť nových releasov

Holandské vydavateľstvo Basserk nám pripravilo pestrú jeseň - vychŕlili do sveta 6 nových releasov - od Lazy Late Kids, Bronstibock, Doctr, Slap In The Bass, Capacocha a Rawfare. Všetky v prípade záujmu nájdete v Basserk online shope, alebo v ostatných digitálnych mp3 shopoch.Lazy Late Kids - Francis & Friends. Francúzsky Lazy Late Kids vydávajú na Basserku nový trashy-elektro release pozostávajúci z 2 noviniek a 4 remixov ich staršej skladby 'Francis'.

Mediafire : Lazy Late Kidz - Francis (Bronstibock feat. MC Complex Remix)


Bronstibock - Sjafras. Duo Bronstibock sme si už u nás predstavovali a teraz sa hlásia s celým albumom. Sjafras obsahuje 9 skladieb a my vám jednu z nich ponúkame na ochutnanie.

Mediafire : Bronstibock - Hotter Than Hot


Doctr - Doctr says 'fuck'. S EP-čkom sa hlási aj Doctr, ktorého tracky figurovali napríklad na kompiláciách Some Tunes 3 a 4. Doctr má veľmi svojský, vcelku tanečný štýl a jeho EP dopĺňa remix od portugalského Klipara.

Mediafire : Doctr - Bad Boy
Mediafire : Doctr - Flipper


Slap In The Bass - Pervert Piano. Maďarskí Slap In The Bass pomaly ale isto robia dieru do sveta. Ich EP 'Pervert Piano' práve vyšlo na Basserku a čoskoro sa môžeme tešiť aj na ďalší release z dielne týchto pánov, no na labeli Top Billin. Dajte si na nich pozor!

Mediafire : Slap In The Bass - The Africian


Capacocha - Follow Me Remixes. 13 rôznych verzií skladby 'Follow Me' ponúka Capacocha na svojom remixovom albume. Remixovali : Sjammie the Money, Rawfare, Fantastadon, Aux Raus, IKKI a mnphí ďalší.

Mediafire : Capacocha - Follow Me (Sjammie The Money Remix)
Mediafire : Capacocha - Follow Me (Fantastadon Remix)


Rawfare - Floor Luv Remixes. Gigantický track 'Floor Luv' sa konečne dočkal extended editu a 4 nekompromisných remixov. Impozantný release.

Mediafire : Rawfare - Floor Luv (Extended Edit) (160 kbps)

0 comments:

Post a Comment