23.11.09

Beánia VŠVU v Subclube !

Prvá nefalšovaná Beánia Vysokej školy výtvarných umení. Umelci, študenti, DJi, VJi spoločne v Subclube ! Zarastenejšia-bradatejšia polovička SPLASH!-u bude snímať každý pohyb.

Line Up :

Hochspannung! Team
(Que & Michael Priest)
Pot, krv a radosť. Bojovníci Que a Michael Priest nerozdávajú údery za djskými pultami dlho, avšak za krátku chvíľu si stihli získať pozornosť a uznanie publika. Spolu s ďalším súdobým bojovníkom založili originálnu party Hochspannung!, ktorou sa snažia do Bratislavy prinášať to najčerstvejšie mäso electro-housovej / bassline scény.

Biba_FM
Biba, dobre známa Dj-ka z rozhlasových vĺn rádia _FM oscilujúca na obrubníku mainstreamovej hudby a okrajových žánrov.

B-Complex
Má svoj jedinečný zvuk, nepokúša sa nikoho nasledovať, ale hľadá si vlastnú cestu. V dnb sa snaží skĺbiť rýchle tempo a energiu, ktorú vytvára so sofistikovanými harmóniami a melodikou. Ohlas fanúšikov aj DJov je fantastický a s ich podporou sa rozhodli jeho skladbu Beautiful Lies zaradiť na album Sick Music. Je notoricky známa aj na Slovensku vďaka Rádiu FM, za ktorú v ankete Slovak dnb awards 2008 dostal prvú cenu v kategórii skladba roka a ďalšiu prvú cenu prevzal ako producent.

Subežne s hudobnou zložkou bude prebiehať kvalitná vizuálna prezentácia v podaní VJ projekcie zabehnutej "domácej" dvojice Akasha & Barca osvedčenej z mnohých Subclubových VJ akcií a taktiež od známeho mena na poli VJ prezentácii VJ-a Zden-a.

Začiatok : 21.00
Vlez : 3 é / po 23.00 5 é

0 comments:

Post a Comment