5.11.09

The Electro Wars + interview

Electro sa stáva fenoménom. Internet ním už je. Jeden chlapík o tom dokonca točí dokument. Našiel som si naňho kontakt a napísal som mu, aby som sa o tomto dokumente dozvedel viac.
Hlavou celého tohto projektu je Stephen Alex Vasquez z One And Only Productions.

1. Čo je THE ELECTRO WARS (TEW) ?
Už dávnejšie som si na jednom blogu všimol článok s názvom "The Hipster Runoff". Bol to článok o elektronickej hudbe a jej pôvode. Napadlo ma, že sa na párty začnem stretávať s producentmi tejto hudby, aby som sa ich opýtal o čo vlastne v Electre ide, o čom to celé je a ako sa to šíri prostredníctvom internetu. Všetko som si to zdokumentoval na video.

2. Prečo práve o electre ?
Pretože Electro nám prináša skvelú éru v hudobnom svete. Electro svet si ľudia začali všímať vďaka internetu a rôznym blogom. Musíme si ale priznať fakt, že hudba sa práve vďaka týmto blogom veľmi rýchlo šíri medzi ľudí. Vznikajú noví producenti a dji. Hudobný priemysel vo forme obchodu zaniká a internet preberá prvenstvo. Ľudia si nové albumy radšej stiahnu z internetu než aby išli do obchodu.

3. Čo si o tom všetkom myslíš z pohľadu obyčajného človeka ?
TEW je len o začiatku celého internetového šialenstva. Prvenstvo si drží jednoznačne internet. Uvidíme ako to dopadne v ďalších rokoch. Uvidíme ako dopadne táto vojna.

4. Bude TEW lepšie než STAR WARS ?
Ha ha. Skvelá otázka. Nič nie je lepšie než STAR WARS.0 comments:

Post a Comment