27.11.09

Kde sa dá SPLASHovať cez víkend?

Tak čo tu máme tento víkend?


V Bratislave ...

... sa už dnes v piatok v novo-otvorenom klube Nu-Spirit (pozor nemýliť si s Nu-Spirit Barom) uskutoční reinkarnovaná Music Is Everything djov Galubica a Haberlanda. Ako hosťa si pozvali nemeského Sasse-ho. Choďte tento priestor pozrieť ak ste ešte neboli.

Zujímavý koncert už tradične v A4 chystajú českí Midi Lidi. Počúvajte najprv tu a potom tu.

Ak máte radi valivé beaty známe ako dubstep tak šup šup do Radosti na "dubstepovú akciu mesiaca" Basspressure s djmi ako Ans a Side 9000 (cz), Inso, Siba a Shutcoo. Oplatí sa tam zájsť už len preto, aby ste videli ako sa do Radosti zmestí celá táto banda ašte aj s VJom (Akasha).


Taktéž v Radosti ale v sobotu vás povozí Električka s rezidentmi Hansom a Vili:Am-om. Chalani označujú to čo hrajú ako Electro / Punk / Powerpop. Čo si pod tým predstavujete vy?V Košiciach ...

... si piatkovú zábavu zobrali do rúk chalani (a dievčatá) z Aféry. V klube Letom Svetom pre vás pripravili akciu s názvom Minimal:ism. Myslím, že už z názvu je pomerne jasne čo sa bude hrať. Tak už len djs : Facet, Kaizels, Nisiru a Voks. O nejaké tie svetielka sa bude starať VJane Endoskopi.

Ak je pre vás minimal nejaký "moc pomalý" tak v sobotu si môžte zájsť do Stars Klubu na poriadnu šwancovačku. Kto tam bude hrať a ďalšie info si zistite sami ak vás to zaujíma :DA aby ste sa dostali do pravej piatkovej nálady...

... myslím výborne poslúži Fake Blood - Mars.

0 comments:

Post a Comment