4.3.11

SplashMix 007 >>> Cuffia

Meno Cuffia je pravidelným čitateľom nášho online magazínu určite známe. Brnenský dj, producent a v poslednej dobe aj humorista bol hosťom jednej z našich párty, prispel remixami na In My Mind a Late Introduction releasy a sám si na vlastnej značke Electro'n'roll vydal EP 'The Bad Case'. Pre siedmy Splash Mix bol prirodzenou voľbou vďaka svojmu eklektickému a pohodovému výberu skladieb, ktorý prezentuje aj v nasledujúcom mixe.


Ahoj. Mohol by si našim čitateľom prezradiať niečo o sebe?
Hola, mé jméno je Cuffia, pocházím z Portorika, kde jsem se dlouho věnoval hře na ukulele. Jednoho dne jsem se dopravil v bedně od rumu na Starý kontinent. Nevěděl jsem, jak se uživit, dráha DJe byla tedy pro mě jasná/jediná volba. Protože jsem měl velmi dobré hudební zázemí, můj otec byl řidič autobusu a moje matka pracovala v prádelně, začal jsem se věnovat vlastní produkci. Moje karíéra se vyvvíjí velmi rychle, proto jsem se dostal až k vám na Splash.

Akým spôsobom si vyberal skladby na tvoj SplashMix?
Znáš hru flaška?

Nejaké plány do blízkej alebo vzdialenej budúcnosti?
Zahrál jsem si už se svými nejslavnějšími DJskými kolegy po celém světě a vydal velmi vydařené EP "Mám sračku", které bylo velmi dobře přijato širokou veřejností a hudebními experty, tracky jste už jistě slyšeli i ve svém lokálním rádiu...
Jednoho cíle se mi však stále nepodařilo dosáhnout, rád bych si zahrál v malém kostelíku v Portoriku, ve vesničce Uku-lama, odkud pocházím. Má pro mě totiž významnou duševní hodnotu.Tracklist:
01. Cuffia - Makossa
02. Davidson Ospina - Well Of Love (Ospina Deeper Vocal Mix)
03. Naifian - Blue Snow (DJ Tuco Ghetto House Remix)
04. Jakwob - Zuric
05. Beastie Boys - Fight For Your Right
06. SBTRKT - Hide Or Seek
07. Flore - Raw (Hackman Remix)
08. Cosmin TRG - Sores Of Attraction
09. Tom Budden - The Deal (Onno Remix)
10. Justin Martin & Sammy D - Yummm!
11. Eric Volta - Django
12. Nils Nurnberg - Caught In A Glimpse
13. Popper-C - Valhalla
14. Egyptrixx - Chrisalis Records
15. O.Children - Dead Disco Dancer

1 comments:

Felix! said...

hip hopové kořeny se v mixech nezapřou. Kvalitní selelkce, parádní výběr....

Post a Comment