16.11.10

Basserk : jesenná nádielka pokračuje!

V Basserk-u to na jeseň myslia asi naozaj vážne. Ešte sme sa ani nestihli spamätať z ich októbrového nákladu a už tu máme ďalších päť releasov. Ponúka sa otázka, či takéto chŕlenie EP-čiek a albumov im v konečnom dôsledku viac neuškodí ako prospeje, no to nech posúdia páni radšej sami. V každom prípade je tu pre vás pripravená ochutnávka z nových vecí od Klipar, Moore & Lezz, Narsti, Quick & Brite a Shock and Awe. Celý "koláč" zkúpite v prípade záujmu v Basserk online shope.


Klipar - BubbleGum. Portugalský Klipar sa na svojom najnovšom EP-čku posúva od klasického wobbly-figetového zvuku viac k dirty / dutch housu. Vcelku progresívny release ako na Klipara tak aj na Basserk.

Mediafire : Klipar - Gogo (192k)


Moore & Lezz - Click Clack. Zato najnovší počin od Moore & Lezz zapadá do štandardného katalógu tohto vydavateľstva. Ak sú bzučiace synthy váš zvuk, tak tomuto EP dajte vypočutie.

Mediafire : Moore & Lezz - Click Clack (original) (192k)


Narsti - Stereonazi. O Londýnskom Narsti-m toho neviem skoro nič. Jeho zvuk by sa dal opísať ako breakbeat počutelne ovplyvnený skupinou Prodigy, čím sa iba potvrdzuje široký záber tohto vydavateľstva.

Mediafire : Narsti - Stereonazi (remix) (192k)


Quick & Brite - Tunnels > Interstate > Perimeter. Ak predchádzajúci release potrvdzoval široký záber Basserk rec, tak o tomto EP to platí dvojnásobne. Tunnels > Interstate > Perimeter je koncepčne veľmi zaujímavý počin - titulná elektro-techno jazda má skoro 20 minút a tak bola rozdelená na tri časti, ktoré dostal do rúk vždy iný remixér. V dnešnej dobe sa už releasy s nejakým nápadom veľmi nevidia (väčšinou ide iba o kolekciu skladieb), takže to vcelku oceňujem.

Mediafire : Quick & Brite - Perimeter (192k)


Shock and Awe - Redemption. EP od Shock and Awe je najchudobnejším prírastkom do katalógu Basserk z dnešnej ponuky, keďže obsahuje len dve skladby. A to vlastne len originál a remix tracku Redemption. A ten remix si spravili Shock and Awe sami :D

Mediafire : Shock and Awe - Redemption (Shock and Awe remix) (192k)

0 comments:

Post a Comment